Nº VISITES WEB

desde 10-Febrer 2014
 

    
Himne de l'Atlètic Segre

 

click per ampliar

 

ULTIMES NOTICIES

FACEBOOK

Noticies diàries al Facebook del CLUB ATLETIC SEGRE

Subscriviu-vos al Canal Oficial de Youtube de l'Atlètic Segre.

Aquí hi trobaràs resums de partits, tornejos, estades, actes i comunicació del club.

 

COPA ATLAS ENERGIA (FASE PRÈVIA)

Aquí trobaras tota la informació sobre la Copa Atlas Energia

RESULTATS ON LINE 

COPA ATLAS ENERGIA

 

FOTOGRAFIES COPA ATLAS ENERGIA

 

Al nostre facebook podràs trobar totes les fotografies de la Copa Atlas Energia tant en categoria benjamí con Aleví

 

PARTITS CAP DE SETMANA

 

PARTITS 28- 29 MAIG 2016

 

PARTITS DE LA JORNADA

CADET B

DISSABTE 21 MAIG 10:00 HORES

ATLÈTIC SEGRE SE AEM
1
1

PARTIT DE PODER A PODER

El cadet C s'enfrontar al seu màxim rival per poder conseguir el titòl de lliga. L'Aem que arribar amb opcions en aquest partit no sera rival fàcil e intentarà apurar les seves opcions.

 

ALEVÍ B

DISSABTE 21 MAIG 12:00 HORES

SE AEM ATLÈTIC SEGRE
2
3

CAMPIONS!!!!

En un partit que s'havia possat complicat ja que a la mija part perdiem per 2-0, però en una remuntada de campions hem aconseguit capgirar el marcador amb un 2-3 que ens donava el títol de campions alevi 1ª divisió.
Gran temporada del nostre alevi B format tot per jugadors de 1er any que des del primer minut de la temporada han dominat el primer lloc de la classificació.
Felicitats a tot l'equip, tècnics i sufridors/res acompanyants per aquesta magníficia temporada

 

FORÇA I SENTIMENT BLANC I VERMELL, SI VOLEM, TOTS JUNTS, PODEM

 

 

SOCCER FOR AFRICA

AGRAÏMENT
Amb motiu de la recollida de botes que hem efectuat per SOCCER FOR AFRICA, aquesta associació que opera a Côte d'Ivoire ens ha enviat el seu agraiment amb el fotomuntatge de la fotografia del dia del tancamanet de la campanya de la recollida de botes.
Gràcies a tots/es pel vostre suport.

 

X CAMPUS ESTIU ATLÈTIC SEGRE

WWW.CAMPUSSEGRE.COM

 

PRESENTACIÓ CAMISETES NOVES

 

Agraïm la confiança en el Club Atlètic

als esponsors que han fet possible

que tots els nostres jugadors puguin gaudir d'aquesta nova samarreta

que podrem lluïr durant els propers quatre anys.

ESPONSORS FUTBOL 11

RICOH

SISTEMAS DIGITALES CATALUNYA

DIPUTACIÓ DE LLEIDA
AJUNTAMENT DE LLEIDA
JOMA (Esponsor tècnic)

 

ESPONSORS FUTBOL 7
ATLAS ENERGIA
DIPUTACIÓ DE LLEIDA
AJUNTAMENT DE LLEIDA
JOMA

FORÇA I SENTIMENT BLANC I VERMELL, SI VOLEM, TOTS JUNTS, PODEM.

 

III CAMPUS ESTIU 2016

 

MÉS INFORMACIÓ

MARXANDATGE

 

Manteta polar,tovallola microfibra,clauer i iman! Ja teniu la mostra al Club !...Qualsevol dubte o comanda sense compromís (Delta Regals) Es pot personaltzar amb el número i/o nom del jugador si tu vols! descomptes x quantitat a partir de 6 articles iguals!

 

 

ARTICLE D'INTERÈS

MANUAL PER A PARES DE FILLS DEPORTISTES

Posted by CLUB ATLETIC SEGRE on martes, 27 de octubre de 2015

 

 

 

ENQUESTA

WEB VIDEOS FUTBOL BASE

 

ESPORTLLEIDA. COM

 

 

 

VIDEOS RESUMS

VIDEOS RESUMS DELS PARTITS TEMPORADA 2013-2014

 

 

EL PRESI A LLEIDA TV

El nostre President, Ramón Joan Farrús, va ser entrevistat a Lleida TV,

En el programa "Lleida al dia".

Durant la entrevista va parlar del passat, present i futur del Club Atlètic Segre i de les seves inquietuts

VEURE ENTREVISTA(DIA 5 ABRIL)

 

 

 

 

 AQUEST DISSATBE AL RAMON FARRUS FASE FINAL COPA ATLAS ENERGIA
I COPA ATLAS ENERGIA
XXVII TORNEIG FORMATIU BENJAMINS - I COPA ATLAS ENERGIA
FASE FINAL  BENJAMÍ
 
RESULTATS ON LINE

COPA ATLAS ENERGIA      FASE PREVIÀ     Categoria: BENJAMÍ

HORA LOCAL RESULTAT VISITANT CAMP
09:00 -09:30 FC BARCELONA 4-0 REUS DEPORTIU 1
ATLÈTIC SEGRE 5-0 BSD FABIEN BARTHEZ 2
SE AEM 0-3 UD AMISTAD 3
         
09:30 -10:00 CF VALENCIA 0-0 UFB JABAC TERRASSA 1
CF VILLAREAL 0-3 UE CORNELLÀ 2
UE BALAFIA 0-4 GIMNÀSTIC MANRESA 3
         
10:00 -10:30 CF BALAGUER 2-3 CF IGUALADA 1
VIC RIUPRIMER REFO 6-0 CE BERGA 2
FC BARCELONA 12-0 SE AEM 3
         
10:30 -11:00 CF VILLAREAL 0-2 UE  BALAFIA 1
BSD FABIEN BARTHEZ 0-8 VIC RIUPRIMER REFO 2
CF VALÈNCIA 3-1 CF BALAGUER 3
         
11:00 -11:30 REUS DEPORTIU 1-1 UD AMISTAD 1
UE CORNELLÀ 1-0 GIMNÀSTIC MANRESA 2
UFB JABAC TERRASSA 1-2 CF IGUALADA 3
         
11:30 -12:00 ATLÈTIC SEGRE 3-1 CE BERGA 1
FC BARCELONA 5-0 UD AMISTAD 2
CF VILLAREAL 0-2 GIMNÀSTIC MANRESA 3
         
12:00 -12:30 CF VALÈNCIA 7-0 CF IGUALADA 1
BSD FABIEN BARTHEZ 2-6 CE BERGA 2
REUS DEPORTIU 4-0 SE AEM 3
         
12:30 -13:00 UE CORNELLÀ 7-0 UE BALAFIA 1
UFB JABAC TERRASSA 3-1 CF BALAGUER 2
ATLÈTIC SEGRE 0-3 VIC RIUPRIMER REFO 3

 

CLASSIFICACIONS

 

  GRUP A 1 2 3 4 5 6 7 8 9     GRUP B 1 2 3 4 5 6 7 8 9
FC BARCELONA                     CF VILLAREAL                  
REUS DEPORTIU         C           UE CORNELLÀ                  
SE AEM                     UE BALAFIA                  
UD AMISTAD                     GIMNÀSTIC MANRESA                  
                                             
  GRUP C 1 2 3 4 5 6 7 8 9     GRUP D 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CF VALÈNCIA                     BSD FABIEN BARTHEZ                  
UFB JABAC-TERRASSA                     ATLÈTIC SEGRE                  
CF BALAGUER                     VIC RIUPRIMER REFO                  
CF IGUALADA                     CE BERGA                  

 

FASE FINAL COPA ATLAS   Categoria: BENJAMÍ
1/4 FINAL
 
RESULTAT   CAMP
16:00 -16:30 FC BARCELONA 5-0 ATLÈTIC SEGRE 1
VIC RIUPRIMER REFO CF 1-3 REUS DEPORTIU 2
             
16:30 -17:00 UD CORNELLÀ 2-0 IGUALADA CF 1
VALENCIA CF 1-0 GIMNÀSTIC MANRESA 2
SEMIFINALS
18:00 -18:30 FC BARCELONA 4-1 REUS DEPORTIU 1
UD CORNELLÀ 0-0 VALÈNCIA CF (P) 2
3er i 4rt LLOC
19:00 -19:30 REUS DEPORTIU 1-1 UD CORNELLÀ (P)  
FINAL
19:30 -20:00 FC BARCELONA 8-0 VALÈNCIA CF  

 

FCB BARCELONA CAMPIÓ
COPA ATLAS ENERGIA
 

QUADRE D'HONOR

  NOM EQUIP
MILLOR PORTER IKER DIESTRO UD CORNELLÀ
MÀXIM GOLEJADOR MARC GUIU FCB
MILLOR JUGADOR PAU PRIM FCB
EQUIP IDEAL
NOM EQUIP
IKER DIESTRO UE CORNELLÀ
JAN ENCUENTRA FC BARCELONA
DANIEL BUSTOS UE CORNELLÀ
PAU PRIM FC BARCELONA
ENRIC GELABERT UE CORNELLÀ
JOSEP LUIS DIAZ CF VALENCIA
EDUARD COSCULLELA ATLÈTIC SEGRE

 

FOTOGRAFIES DEL EQUIPS PARTICIPANTS CATEGORIA BENJAMÍ

 

 

I COPA ATLAS ENERGIA
FASE FINAL  ALEVÍ
 
RESULTATS ON LINE

COPA ATLAS ENERGIA      FASE PREVIÀ     Categoria: ALEVÍ (Recasens)

HORA LOCAL RESULTAT VISITANT CAMP
09:00 -09:30 REUS DEPORTIU 6-0 UE SANT ILDEFONS 1
SE AEM 6-0 CD LA FLORESTA 2
EF GAVÀ 2-0 LLEIDA ESPORTIU 3
         
09:30 -10:00 CF VALENCIA 2-0 CE MANRESA 1
CF SEVILLA 0-3 GIMNÀSTIC MANRESA 2
BSD FABIEN BARTHEZ 1-6 OAR VIC 3
         
10:00 -10:30 REAL ZARAGOZA 3-0 UD VILADECANS 1
CF VILLAREAL 2-2 RCD MALLORCA 2
RCD ESPANYOL 2-0 UD MONTECARLO 3
         
10:30 -11:00 CF IGUALADA 1-3 GIMNÀSTIC TARRADONA 1
CF BALAGUER 0-2 UE CORNELLÀ 2
ATLÈTIC SEGRE 4-0 RACING SARRIÀ 3
         
11:00 -11:30 CF VALENCIA 1-3 REUS DEPORTIU 1
RCD MALLORCA 6-0 SE AEM 2
RCD ESPANYOL 4-0 EF GAVÀ 3
         
11:30 -12:00 REAL ZARAGOZA 3-1 CF IGUALADA 1
CF SEVILLA 2-0 CF BALAGUER 2
ATLÈTIC SEGRE 6-0 BSD FABIEN BARTHEZ 3
         
12:00 -12:30 CD MANRESA 2-4 REUS DEPORTIU 1
RCD MALLORCA 6-0 CD LA FLORESTA 2
UD MONTECARLO 3-2 LLEIDA ESPORTIU 3
         
12:30 -13:00 UD VILADECANS 0-5 GIMNÀSTIC TARRAGONA 1
GIMNÀSTIC MANRESA 1-0 UE CORNELLÀ 2
OAR VIC  0-1 RACING SARRIÀ 3
 
13:00 -13:30 CF VALENCIA 8-0 SANT ILDEFONS 1
CF VILLARREAL 2-1 CD LA FLORESTA 2
RCD ESPANYOL 3-0 LLEIDA ESPORTIU 3
 
13:30 -14:00 REAL ZARAGOZA 2-4 GIMNÀSTIC TARRAGONA 1
CF SEVILLA 1-3 UE CORNELLÀ 2
BSD FABIEN BARTHEZ 0-4 RÀCING SARRIÀ 3
         
14:00 -14:30 ATLÈTIC SEGRE 4-0 OAR VIC 1
CF VILLAREAL 8-1 SE AEM 2
UD MONTECARLO 3-0 EF GAVÀ 3
         
14:30 -15:00 UD VILADECANS 1-3 CF IGUALADA 1
GIMNÀSTIC MANRESA 1-1 CF BALAGUER 2
CE MANRESA 2-1 SANT ILDEFONS 3

 

CLASSIFICACIONS

 

  GRUP A 1 2 3 4 5 6 7 8 9     GRUP B 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CF VALENCIA
            C      
CF VILLAREAL
              2  
 CE MANRESA                    
RCD MALLORCA
              1  
REUS DEPORTIU                    
SE AEM
                 
UE SANT ILDEFONS                    
CD LA FLORESTA
                 
                                             
  GRUP C 1 2 3 4 5 6 7 8 9     GRUP D 1 2 3 4 5 6 7 8 9
RCD ESPANYOL                     REAL ZARAGOZA                  
UD MONTECARLO                     UD VILADECANS                  
EF GAVÀ                     CF IGUALADA                  
LLEIDA ESPORTIU                     GIMN.TARRAGONA                  
                                             
  GRUP E 1 2 3 4 5 6 7 8 9     GRUP F 1 2 3 4 5 6 7 8 9
CF SEVILLA                     BSD FABIEN BARTHEZ                  
GIMN. MANRESA                     OAR VIC                  
CF BALAGUER                     ATLÈTIC SEGRE                  
UE CORNELLÀ                     RACING SARRIÀ                  

 

FASE FINAL COPA ATLAS   Categoria: ALEVI  (Ramon Farrus)
1/4 FINAL
 
RESULTAT   CAMP
17:00 -17:30 REUS DEPORTIU 1-0 CF VILLAREAL 1
RCD MALLORCA 1-2 RCD ESPANYOL 2
             
17:30 -18:00 GIMN.TARRAGONA 1-1 GIMN.MANRESA (P) 1
ATLÈTIC SEGRE 0-1 CF VALÈNCIA 2
SEMIFINALS
18:30 -19:00 REUS DEPORTIU 1-6 RCD ESPANYOL 2
GIMN.MANRESA 0-1 CF VALÈNCIA 1
3er i 4rt LLOC
19:00 -19:30 GIMN.MANRESA 3-2 REUS DEPORTIU  
FINAL
20:00 -20:30 RCD ESPANYOL 2-1 CF VALÈNCIA  
 
RCD ESPANYOL CAMPIÓ
COPA ATLAS ENERGIA

QUADRE D'HONOR

  NOM EQUIP
MILLOR PORTER BIEL NOLLA REUS DEP
MÀXIM GOLEJADOR KARIN TUNDE  RCD ESPANYOL
MILLOR JUGADOR BRUNO CASCAÑO REUS DEP
EQUIP IDEAL
NOM EQUIP
BIEL NOLLA REUS DEPORTIU
AARON MARTÍN CF VALENCIA
ALE BUESO CF VILLAREAL
BRUNO CARCAÑO REUS DEPORTIU
KARIN TUNDE RCD ESPANYOL
POL GARCIA RCD ESPANYOL
PAU AGUILAR ATLÈTIC SEGRE
MILLOR AFICIÓ COPA ATLAS ENERGIA
CF VALENCIA

 

 

CAMPIONS DE LLIGA !!!!!!!!!

CADET C

 

Avui el cadet C ha assolit el títol de campions en un partit vibrant que ha acabat amb un empat a 1 amb el 2on classificat la SE AEM
Amb aquet títol que significa l'ascens a la 1a divisió s'ha tancat un altre dels objetius de la temporada desprès del títol de campions i l'ascens la setmana passada del cadet B a preferent.
Felicitem a tot l'equip, tècnics i sufridors/res acompanyants per aquesta magnífica temporada.

 

 

REMUNTADA I CAMPIONAT !!!!!!

ALEVI B

 

Video resum de Esportlleida.com de la victòria amb remuntada al camp de l'AEM per aconseguir la lliga, gran Aleví B!  

 

VICTÒRIA DE PERMANÈNCIA

INFANTIL B

GRAN VICTÒRIA
Amb la victòria per 1-2 al camp del Natació Terrassa hem aconseguit un altre dels objectius importants d'aquesta temporada, la permanència de l'infantil B un any més a preferent.
La temporada vinent podrem tornar a gaudir de les categories infantils a divisió d'honor i preferent que juntament amb la 1a i 2a divisió composaran la categoria infantil dels equips del Club.
Felicitem a tot l'equip, tècnics i acompanyants sufridors/res per aquesta bona i sufrida temporada.

 

 

SOM DE PREFERENT !!!!!!!

 

CAMPIONS!!!!!

Cadet B amb la seva victòria per 2-5 al camp del Balàfia s'ha proclamat campió de 1a Divisió i ascens a Preferent, culminant una brillant trajectòria en la lliga amb bon futbol. Desprès de intentar-ho finalment podem dir que el Cadet B el tenim a Preferent.
Felicitats a tot l'equip, entrenadors i patidors/res acompanyants de part de tot el club, especialment de la Junta Directiva.

 

 

LA FESTA DELS CAMPIONS

Aquí podeu veure la festa del Cadet B després d'aconseguir el campionat de lliga guanyant al camp de la UE Balàfia

FORÇA I SENTIMENT BLANC I VERMELL, SI VOLEM, TOTS JUNTS, PODEM!

 

UE BALAFIA

2

CADET B

5

 

 

 

SEMPRE AMB TU BIEL!!!!!

Ara fa un any ens va deixar en Biel i avui els seus companys del Benjamí A han volgut recordar-lo. Molta força a la família i amics.

El Benjami A,ret homenatge avui,al camp del Cervera,al seu company Biel

"Sempre amb nosaltres"

 

 

TROBADA DE DEBUTANS

El cap de setmana passat els nostres 2 equips debutants van participar a la II Trobada d'equips debutants al Complex Esportiu del Segrià, a Torrefarrera. Al web de la federació catalana de futbol hi podeu trobar totes les dades y fotografies del torneig, clicant a l'enllaç:

http://fcf.cat/noticia/l-exit-dels-mes-petits/04/05/2016

 


INFANTIL A 2-2 CD SANT GABRIEL

DIVISIÒ HONOR INFANTIL

DISSABTE  08 MAIG

 

 

GALERIA DE FOTOGRAFIES

 

INFANTIL D - PRIMERA DIVSIÓ INFANTIL

30 ABRIL 2016

INFANTIL D

1

UE  BORDETA

0

 

 

 

INFANTIL B - INFANTIL PREFERENT

30 ABRIL 2016

INFANTIL B

1

CF JUNIOR

1

 

UNA EFEMÈRIDE MÉS

Hem estrenat autocar personalitzat amb el nostre escut per celebrar els 20 anys

en que Autocars Agramunt ens porta amb total seguretat a tots els

equips del nostre Club per les carreteres de Catalunya, Espanya i inclús a altres països estrangers .
Felicitem i agraïm a Autocars Agramunt per aquest gran detall

i la serietat i professionaliat demostrada en aquests 20 anys de col·laboració

FORÇA I SENTIMENT BLANC I VERMELL, SI VOLEM, TOTS JUNTS, PODEM.

 

ZERO INSULTS A LA GRADAA

 

 

Video de la campanya "Zero Insults a la Grada" que s'inicia aquest cap de setmana. Pensem tots a què venim a un camp de futbol abans de dir segons quines coses

 

 

JUVENIL A 2 - 2 LLEIDA ESPORTIU

 

 

 

 

 

 

PELL DE GALLINA...

Espectacular Cadet C, i desprès victoria front l'EFAC per 8-1. Felicitats
FORÇA I SENTIMENT BLANC I VERMELL, SI VOLEM, TOTS JUNTS, PODEM


 

 

 

 

HORARIS ENTRENAMENTS TEMPORADA 2015-2016

 

LA NIT DELS CAMPIONS 2015


 

La Federació Catalana de futbol, amb el seu President Sr. Andreu Subies al capdavant, ha volgut retre homenatge a tots els equips campions de la temporada 2015 en les diferents competicions de la demarcació de Lleida.
Aixì el nostre club ha rebut vuit guardons de campions essent l'entitat amb més títols durant aquesta temporada 2014/2015.
Tots els equips campions i els que no ho han pogut ser ens hem de sentir orgullosos del treball, esforç i progressi. en el decurs de tot el curs.
També hem volgut retre el darrer homenatge al nostre jugador Biel (e.p.d.) que ha estat present amb la seva camiseta amb el número 9 que han portat els seus companys de l'equip benjami C campió, ha estat l'acte més emotiu i aplaudit per tots els assistents a la nit de campions.
Felicitem a tots els jugadors del Club des dels mes grans en la categoría juvenil als més petits en la categoría de debutants, tots heu estat els protagonistas d'aquesta exitosa temporada.
Gràcies a tots, esperem puguer continuar el nostre camí de treball per assolir els objectius en la propera temporada 2015/2016.
FORÇA I SENTIMENT BLANC I VERMELL, SI VOLEM, TOTS JUNTS, PODEM.

 


 

 

 

UNA PRESENTACIÓ TEMPORADA 2015-2016

Gran èxit en la presentació on es va reunir la família blanc-i-vermella, on es va respirar un gran ambient de festa. L'Atlètic Segre va presentar els seus 33 equips que enguany competiran per tot Catalunya. Esperem que tots els equips compleixin els seus objectius.

 

SENTIMENT BLANC I VERMELL, SI VOLEM, TOTS JUNTS, PODEM.

 

 

 

 

 

ESTADI RAMON FARRUS DESDE L'AIRE

Des d'un dels globus aerostàtics de l'empresa KONTIKI amb base a Igualada ens han enviat aquesta magnífica panoràmica de les nostres instal-lacions en que podem llegir a la graderia CLUB ATL. SEGRE, fet amb cadires blanques sobre les de fons vermell.